POBIERZ APLIKACJE

Budżet Domowy - Program do zarządzania finansami osobistymi

Odczuwasz skutki inflacji i masz obawy, że musisz zacząć oszczędzać? A może jesteś oszczędną osobą, która ceni sobie trzymanie w ryzach finansów domowych?

Budżet Domowy to aplikacja pod Windows, która pozwoli Ci trzymać pełną kontrolę nad wszystkimi wydatkami domowymi i nie tylko. Już nie będziesz musiał zastanawiać się dlaczego i na co tak szybko rozchodzą się pieniądze. Za pomocą kilku kliknięć sprawdzisz na co, ile wydajesz. Będziesz mógł lepiej planować wydatki co sprawi, że zaoszczędzisz więcej pieniędzy na dodatkowe przyjemności...

Inwestor Budowlany - Program do rozliczania budowy

Inwestor Budowlany to program przeznaczony do ewidencjonowania i rozliczania wydatków związanych z prowadzeniem prywatnej inwestycji budowlanej jak np. remont lub budowa domu. Umożliwia skrupulatne planowanie, ewidencjonowanie i rozliczanie wydatków dzięki czemu łatwiej jest zapanować nad kosztami.

Ponadto aplikacja umożliwia łatwe nadawanie cech i opisów poszczególnym wydatkom oraz umożliwia tworzenie rozbudowanych zestawień w oparciu o wprowadzone do programu dane i szereg kryteriów dzięki czemu łatwiej analizować poniesione wydatki.